Főépület nagytakarítás II. ütem

Ezen a héten folytatódik a Ludovika Főépületben az irodai területek nagytakarítása.
Második  ütemben 2024. április 13-án (szombaton)  6:00-14:00 óra között a Földszinti és 2. emeleti irodákban kerül sor ablaktisztításra, portalanításra, szőnyeg- és kárpittisztításra. Ezzel együtt az adott területen a hűtőszekrények külső-belső tisztítása is megtörténik.

II. ütem
Földszint: 30-48 irodák
2. emelet: 246-250 irodák
Várható állagmegóvási feladatok miatt a most kimaradó irodák nagytakarítására egy későbbi, egyeztetett időpontban kerül sor.

Kérjük, hogy pénteken, a munka befejezése után az asztalfelületeket, a szekrények szabad felületeit, a fali polcokat és az ablakpárkányokat szíveskedjenek szabaddá tenni. Munkatársaink csak az üres felületek tisztítását végezhetik el. A hűtőszekrényekből kérünk mindent kipakolni, az ott talált élelmiszerek – a teljeskörű takarítás érdekében – kidobásra kerülnek.

A további épületek, irodák takarításának időpontjáról a későbbiekben küldünk tájékoztatást.

Együttműködésüket köszönjük!

Címkék: NKE Főépület