Hallgatói, oktatói, dolgozói elégedettség-mérés vizsgálatának eredményei

Az egyetem vezetése kérdőíves felmérés formájában kívánt tájékozódni az NKE üzemeltetési és szolgáltatási feladatokat ellátó szervezetének tevékenységével kapcsolatban, valamint a munkavégzéshez, oktatáshoz szükséges feltételek meglétéről, minőségéről. A vizsgálat fő irányvonalát adó primer felmérés a belső önértékelésre koncentrált. A vizsgálattal azt kívántuk feltárni, hogy az egyetem üzemeltetési és szolgáltatási feladatokat ellátó szervezete milyen erősségekkel és gyengeségekkel bír, melyek a legégetőbb problémák, amelyekre az egyetemi szintű, stratégiai projektek kezdeményezése, megvalósítása során megoldásokat kell találni.

A felmérés alapján olyan intézkedéseket tervezünk, amelyek hozzájárulnak a dolgozói és hallgatói elégedettség növeléséhez és a hatékonyság fokozásához.

A felmérés eredménye ide kattintva érhető el.

Címkék: NKE