Főépület nagytakarítás I. ütem

Áprilisban megkezdődik a Ludovika Főépületben az irodai területek nagytakarítása.
Első ütemben 2024. április 6-án (szombaton)  6:00-14:00 óra között az I. emeleti irodákban kerül sor ablaktisztításra, portalanításra, szőnyeg- és kárpittisztításra. Ezzel együtt az adott területen a hűtőszekrények külső-belső tisztítása is megtörténik.

I. ütem
1. emelet: 115-118; 121-123; 125; 127-137; 139-150
Várható állagmegóvási feladatok miatt a most kimaradó 1. emeleti irodák nagytakarítására egy későbbi-, egyeztetett időpontban kerül sor.

Kérjük, hogy pénteken, a munka befejezése után az asztalfelületeket, a szekrények szabad felületeit, a fali polcokat és az ablakpárkányokat szíveskedjenek szabaddá tenni. Munkatársaink csak az üres felületek tisztítását végezhetik el. A hűtőszekrényekből kérünk mindent kipakolni, az ott talált élelmiszerek – a teljeskörű takarítás érdekében – kidobásra kerülnek.

A további épületek, irodák takarításának időpontjáról a későbbiekben küldünk tájékoztatást.

Együttműködésüket köszönjük!

Címkék: Főépület NKE