RTK Oktatási Épület és Tóparti Épület nagytakarítás

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a nyári időszakban folytatódik az irodai területek  nagytakarítása.

Nagytakarítás során ablaktisztításra, portalanításra, szőnyeg- és kárpittisztításra, aljzat teljes felmosására kerül sor. Csak a nyitható ablakokon és a fix ablakok belső felületén történik üvegtisztítás. Ezzel együtt az adott területen a hűtőszekrények, mikrók külső-belső tisztítása is megtörténik.

1. RTK Oktatási Épület irodáiban 2024. 07.22-26. (hétfő-péntek) 6:00-14:00 időszakban, (Hűtők takarítási napja: 2024.07.26. péntek)
  2. Tóparti Épület teljes területén 2024.07.29-08.02. (hétfőtől-péntek) 6:00-14:00 időszakban (Hűtők takarítási napja: 2024.08.02. péntek)

Kérjük, hogy, az asztalfelületeket, a szekrények szabad felületeit, a fali polcokat és az ablakpárkányokat szíveskedjenek szabaddá tenni szabadság megkezdése vagy másik épületbe való átköltözés előtt. Munkatársaink csak az üres felületek tisztítását végezhetik el.

A hűtőszekrényekből kérünk mindent kipakolni, az ott talált élelmiszerek – a hűtők teljeskörű takarítása érdekében – kidobásra kerülnek.

A további épületek, irodák takarításának időpontjáról a későbbiekben küldünk tájékoztatást.

Együttműködésüket köszönjük!

Címkék: nagytakarítás