Kormányablak-busz a Digitális Állampolgárság Program keretében

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2024.10.11. napján, pénteken a „Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium Sport és közösségi napja” elnevezésű rendezvény ideje alatt, a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) keretében a kormányablak-busz ügyfélszolgálat munkatársai két járművel a helyszínen DÁP regisztrációs lehetőséget, továbbá egyes kormányablak ügyintézés szolgáltatást (lejárt/lejáró személyi igazolvány cseréje, útlevélcsere igénylése, lakcímkártya pótlása, vezetői engedély cseréje/pótlása) nyújtanak.

A szolgáltatás igénybevétele az NKE munkatársai részére is biztosított lesz ezen a napon. A Digitális Állampolgárság Program részleteiről a https://dap.gov.hu/ oldalon tudnak tájékozódni. Amennyiben bárki szeretne élni a lehetőséggel, az ügymenet gördülékenysége érdekében javasoljuk, hogy okostelefonjára előzetesen töltse le a Digitális Állampolgár mobilalkalmazást.

Keressék a buszokat a rendezvény ideje alatt az Oktatási Központ előtt, a Campus téren.