
Tisztelt Egyetemi Polgárok!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026. június 26-án, az Oktatási Központban tartott protokoll rendezvény miatt az Oktatási Központ Étterme 09:00 órától zárva tart, ebédelésre nincs lehetőség.
Kérjük, hogy a Ludovika Kávézó éttermét vegyék igénybe ezen a napon.
Az esetleges kellemetlenségekért elnézésüket kérjük, megértésüket köszönjük!